PŘEKVAPENÍ

26. dubna 2013 v 11:11
Léto bylo pro mě a mého přítele těžké. Bydlíme každý v jiném městě a mimo akademický rok jsem o prázdninách pobývala doma, autem dvě hodiny daleko. Jednak proto, že jsem se musela na léto vystěhovat ze studentských kolejí a taky proto, že jsem měla jako každé léto brigádu v jednom místním podniku. Byla to pro nás s přítelem první těžší zkouška, první léto našeho vztahu a určitě bylo klíčové. Z pravidelného vídání se několikrát za týden se najednou stalo pouze pár hodin týdně a někdy ani to ne, když se nám špatně křížila pracovní doba.

Toho dne jsem si užívala první den po více než dvou měsících téměř každodenní brigády. Přítel byl ten den na jakési rodinné oslavě, tak vše napovídalo tomu, že na další setkání si ještě nějaký den počkáme. Abych zahnala smutnění, vrhla jsem se na úklid, který jsem během léta kvůli náročnosti brigády dost zanedbávala. Když jsem po několika hodinách měla konečně douklízeno, nedalo mi to a napsala příteli sms: "Už mám hotovo a zbytek dne se můžu válet v posteli. Ale o samotě to není ono." V zápětí mi zapípala odpověď: "Chceš, abych z tebou přijel?" Trohu mě rozčílilo, že si se mnou takhle zahrává a vtipkuje, ale odepsala jsem: "Co je to za hloupou otázku? Odpověď je snad jasná, ne?" A můj mobil se vzápětí rozpípal znovu: "Vyrážím." Koukala jsem na tu sms dost nevěřícně. "Nedělej si ze mě srandu, co kdybych se začala těšit?" - "Nedělám si srandu. Jedu. Za dvě hodiny jsem u tebe."

Přijel! Bylo to krásné setkání, o to hezčí, že spontánní a neplánované. Jedno z nejkrásnějších překvapení v mém životě. Víte, co je úplně nejkrásnější? Usínání vedle někoho, koho milujete. O to krásnější, když je tolik vzácné. Léto jsme zvládli a určitě náš vztah posílilo. Začali jsme si přítomnosti toho druhého více vážit a víc si užívat společné chvíle :).
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.